Пятніца, 23 Люты 2018 14:26

23 лютага 2018 года, у пятніцу першага тыдня Вялікага Паста, епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел узначаліў Божую літургію Ранейасвячоных Дароў у храме святога Іосіфа Абручніка в.Гарадзілава Маладзечанскага раёна.

Чацвер, 22 Люты 2018 21:12

У чацвер першага тыдня Вялікага паста, епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў вялікае павячэр'е з чытаннем пакаяннага канона прападобнага Андрэя Крыцкага ў храме Праабражэння Гасподняга г.Валожын.

Серада, 21 Люты 2018 20:19

Увечары 21 лютага 2018 года, у сераду першага тыдня Вялікага паста, епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў вялікае павячэр'е з чытаннем пакаяннага канона прападобнага Андрэя Крыцкага ў храме Пакрова Прасвятой Багародзіцы г.Маладзечна.

Серада, 21 Люты 2018 20:12

У сераду першага тыдня Вялікага паста епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў Божую літургію Ранейасвячоных Дароў у Кафедральным саборы Ўспення Прасвятой Багародзіцы г.Маладзечна.

Аўторак, 20 Люты 2018 21:59

20 лютага 2018 года, у аўторак першага тыдня Вялікага паста, епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў вялікае павячэр'е з чытаннем пакаяннага канона прападобнага Андрэя Крыцкага ў храме Святой Жваначальнай Троіцы г.Мядзел.

Панядзелак, 19 Люты 2018 21:18

У панядзелак першага тыдня Вялікага паста епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел здзейсніў вячэрняе богаслужэнне з чытаннем Вялікага пакаяннага канона прападобнага Андрэя Крыцкага ў кафедральным саборы Ўспення Прасвятой Багародзіцы г.Маладзечна.

Панядзелак, 19 Люты 2018 10:24

З благаславення епіскапа Маладзечанскага і Стаўбцоўскага Паўла ў Ільянскім благачынні прайшлі мерапрыемствы, прысвечаныя Дню праваслаўнай кнігі, з удзелам клірыкаў Ільянскага і Ракаўскага благачынняў Маладзечанскай епархіі.

Панядзелак, 19 Люты 2018 10:19

17 лютага 2018 года настаяцель прыхода храма Святой Жываначальнай Троіцы аг.Маркава Гарадзілаўскага благачыння протаіерэй Мікалай Пешка разам з вернікамі храма ў аг.Маркава і храма святога Аляксандра Неўскага ў в.Турэц-Баяры здзейснілі паломніцкую паездку на месца пахавання святой блажэннай Валянціны Мінскай.

Нядзеля, 18 Люты 2018 20:35

Увечары 18 лютага 2018 года епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел узначаліў вячэрняе богаслужэнне з Чынам прабачэння ў Кафедральным саборы Ўспення Прасвятой Багародзіцы г.Маладзечна.

Нядзеля, 18 Люты 2018 20:25

18 лютага 2018 года, у дзень правядзення выбараў дэпутатаў мясцовых Саветаў дэпутатаў, епіскап Маладзечанскі і Стаўбцоўскі Павел прыняў удзел у галасаванні на выбарчым участку № 24, размешчаным у памяшканні Маладзечанскага дзяржаўнага каледжа.

Рэкамендуем

© 2018 Афіцыйны сайт Маладзечанскай епархіі. Усе правы абаронены.
Беларуская Праваслаўная Царква. Мінская Мітраполія
Пры перадрукоўцы матэрыялаў спасылка на molod-eparchy.by абавязковая